Menü
Sepetiniz

Oxydine Metabolics Peg Mgf 10MG

Peg Mgf 10MG
Oxydine Metabolics Peg Mgf 10MG
%4
indirim
2.700 TL
2.800 TL
15:00'a kadar verilen siparişlerde Hemen Kargo
Tüm siparişlerinizde
Düşük Kargo Ücreti mevcuttur.

MGF (MECHANO BÜYÜME FAKTÖRÜ, IGF-1EC) AÇIKLAMASI

IGF-1 (insülinbenzeri büyüme faktörü 1) geninin transkripsiyonu 3 mRNA isoformunu oluşturur: IGF-1Ea, IGF-1Eb ve IGF-1Ec (genellikle MGF veya mekano büyüme faktörü olarak da adlandırılır). Bu, IGF-1Ec IGF-1 bir splice varyantı, aynı olgun bölge paylaşımı, ancak farklı bir E etki alanı ile anlamına gelir. IGF-1Ec mekanik uyarılmış veya hasarlı kas büyüme ve hipertrofi neden in vitro yanı sıra in vivo gösterilmiştir. Doğal olarak endojen peptid oluşur, ama aynı zamanda sentetik olarak üretilebilir.

KLİNİK ÇALIŞMALAR VE MGF – IGF-1EC SONUÇLARI

Bilimsel araştırmalar ve klinik çalışmalar göstermiştir, MGF (IGF-1Ec) nöroprotektif etkileri var, doku büyümesi önemli roller oynar, yara iyileşmesi veya kardiyak onarım. Ama özellikle önemli MGF ve yaralanma sonrasında kas onarımı için önemli bir rol oynar, yorucu fiziksel çalışma ve aşırı sonra.

PEG-MGF

PEG-MGF Pegylated Mechano Büyüme Faktörü, MGF uzun etkili varyantı, önemli ölçüde genişletilmiş biyolojik eliminasyon yarı ömrü ile: MGF ana dezavantajı (IGF-1Ec) son derece kısa bir yarı lanma ömrü, sadece birkaç dakika içinde hesaplanan (sadece 5-7 dakika). Pegylation protein veya peptid polietilen glikol (PEG) molekülü denilen bir maddenin yardımıyla 1 veya daha fazla dizeleri katılma işlemidir.

Polietilen glikol yapısı ve esnekliği nedeniyle amin grubunun inert, toksik olmayan ve çok uygun bir korumadır. Vücut PEG yanıt vermez bu yana, onun istenilen protein veya peptid etrafında koruyucu bir bariyer sağlamak için yardımcı olur. Bu sonuçları onun yarı-ömrü ve peptid artırmak için vücutta hayatta kalmak ve çok daha uzun hareket edebilecektir. Pegylation genellikle enzimatik saldırılara maruz kalan maddeleri korumak için kullanılır.

MGF’NİN OLASI YARARLARI BİLİMSEL OLARAK ARAŞTIRILDI

  • Güçlü anabolik etki ve yetenek onarım ve kasları yeniden
  • Kas hiperplazisi (yeni kas hücrelerinin büyümesi) neden yeteneği
  • Nöro-koruyucu etki (sinir sistemini ve beyin fonksiyonlarını korur)
  • Miyokardiyal hücre sağkalım ve miyokard onarımaracılık
  • Doku büyümesi ve yara iyileşmesinde önemli roller
  • Kemik hasarı iyileşmesinde olumlu rol

MGF OLASI YAN ETKİLERİ

  • Olası korelasyon insülin benzeri büyüme faktörü 1 kanser gelişiminin belirli formları (ancak, yapılan çalışmalar genellikle belirsiz, ve genellikle çelişkili veya çok farklı sonuçlar ile)

IGF-1 VE MGF SSS

Mechano büyüme faktörü nedir?

Mechano Büyüme Faktörü (MGF, IGF-1EC) İnsülin benzeri Büyüme Faktörü 1 (IGF-1) peptid hormonunun bir splice varyantı.

MGF ve PEG-MGF arasındaki fark nedir?

MGF 5-7 dakika içinde bozulur. Bu nedenle, bilim adamları bir bileşik ekleyerek, onu izole etmek ve değiştirmek için bir yol bulduk. Sonuç PEG-MGF (Pegylated Mechano Büyüme Faktörü), önemli ölçüde birkaç gün dakika onun yarı ömrü artar.

IGF 1 su tutulmasına neden olur mu?

MAYIS: IGF-I tedavisi sıvı ve sodyum retansiyonuna neden olabilir…

Neden Büyüme Faktörü Gibi İnsülin denir?

Adı insülin benzeri büyüme faktörü bu maddelerin bazı dokularda insülin benzeri eylemlere sahip olduğu gerçeğini yansıtır, onlar kan şekeri konsantrasyonlarını azaltmada insülin çok daha az güçlü olmasına rağmen.

İnsülin büyüme hormonlarını etkiler mi?

EVET: İnsülin büyüme hormonu reseptörü/JAK2/STAT5B yolu ile büyüme hormonu sinyalini inhibe eder.

Ne IGF 1 inhibe?

Hipotalamik büyüme hormonu (GH)-salgılayan hormon (GHRH) hızlı olmayan göz hareketi uyku teşvik (NREMS). İnsülin benzeri büyüme faktörü-1 (IGF-1) somatotropik eksende GHRH inhibe ve somatostatin uyarıcı negatif geribildirim olarak hareket eder.

Testosteron IGF 1 artar mı?

Bu testosteron hücre çoğalmasını etkileyebilir IGF-1 sentezini neden olabilir hipotez.

IGF 1 kan testi nedir?

Bir somatomedin C testi, ayrıca bir insülin benzeri büyüme faktörü-1 denir (veya IGF-1) testi, doktorlar bir kişinin insan büyüme hormonu normal bir miktarda üreten olup olmadığını değerlendirmek yardımcı olur (hGH, veya somatotropin).

PEG-MGF DOZU

Bilimsel ve klinik çalışmalarda PEG-MGF dozları haftada 200-300 mcg 2-3 kez olarak bildirilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi