Menü
Sepetiniz

Oxydine Metabolics Nandrolone Phenlypropionate 100MG 10ML

Nandrolone Phenlypropionate
Oxydine Metabolics Nandrolone Phenlypropionate 100MG 10ML
%5
indirim
900 TL
950 TL
15:00'a kadar verilen siparişlerde Hemen Kargo
Tüm siparişlerinizde
Düşük Kargo Ücreti mevcuttur.

NANDROLONE PHENLYPROPİONATE NEDİR?

Diğerleri arasında NPP100 markası altında satılan Nandrolone Phenylpropionate (NPP) veya nandrolone phenpropionate, öncelikle meme kanseri ve kadınlarda osteoporoz tedavisinde kullanılan bir androjen ve anabolik steroid (AAS) ilacıdır.

ÖNEMLİ BİLGİ

"İnsülin benzeri büyüme faktörü" olan IGF-1'in daha fazla üretilmesini istiyorsanız, NPP bunu sağlayacaktır. IGF-1, anabolik olan güçlü bir hormondur ve insan vücudunun antrenmandan toparlanmasına yardımcı olur. Bu önemli hormon, bir dizi hücre üzerinde rol oynar.

Ayrıca NPP, Glukokortikoidleri inhibe edecektir. Glukokortikoidler, nasıl hissettiğimiz ve ne kadar sağlıklı olduğumuz konusunda önemli bir rol oynayan kortizol stres hormonlarıdır. Bununla birlikte, glukokortikoid seviyelerimizin çok yüksek olması, yağ alımına ve kas kaybına yol açabileceğinden, bu iyi bir şey değildir. Çok fazla fiziksel efor sarf ettiğimizde, daha yüksek seviyede stres hormonlarına sahip olma ihtimalimiz daha yüksektir. Nandrolone hormonu, stres hormonu üretimini azaltabilir.

NPP'nin bir diğer avantajı da Azotun tutulmasını artıracak olmasıdır. Kas dokumuz yüzde on altı Nitrojenden oluşur. Tutma azaldığında, katabolik olan bir duruma gireriz. Ne kadar çok tutarsak, vücudumuz o kadar anabolik olur.

Nandrolone Phenylpropionate ayrıca protein sentezini artıracaktır. Protein sentezi, hücrelerin proteinleri oluşturma hızıdır. Proteinler kas dokusu yapı taşlarıdır.

NANDROLONE PHENLYPROPİONATE NASIL KULLANILIR?

Tıbbi bir ortamda standart erkek Nandrolone Phenylpropionate dozları normalde haftada 50-100mg aralığında olacaktır. Kadın kullanımı için, genellikle reçete edilmese de, reçete edilirse normalde haftada 50 mg aralığı olacaktır. Hemen hemen tüm tıbbi ortamlarda Decanoate versiyonu reçete edilecek olan versiyondur.

Atlet veya vücut geliştirmeci için dozlar büyük ölçüde değişebilir. Haftada 100 mg, iyileşmeyi önemli ölçüde iyileştireceğinden, haftada 200 mg daha yaygın olmakla birlikte önemli terapötik avantaj sağlayacaktır. Çoğu performans çemberinde, haftada 300-400 mg ortak doz aralığı olacaktır ve bu, kas dokusunu oluşturmak veya korumak için mükemmel bir aralıktır. Bazıları daha fazla kullanacak, ancak bu yan etki riskini artıracaktır.

Doz kullanımından bağımsız olarak, toplam doz normalde haftada üç eşit enjeksiyona bölünür veya optimum sonuçlar için gün aşırı olarak planlanır. Çoğu sporcu için 8-12 hafta normal kullanım süresidir. İstisna, virilizasyondan kaçınmak için steroidi 4-6 hafta boyunca ve normalde haftada 50 mg'dan fazla olmayan bir dozda kullanabilen kadın atletlerdir.

NANDROLONE FENİLPROPİYONAT OLASI YAN ETKİLER

• Kadınların Virilizm Adı Verilen Erkek Özellikleri Geliştirdiği Bir Durum
• Priapizm, Penisin Uzun Süreli Sertleşmesi
• Cinsel İlişkiye İlgide Değişiklik
• Titreme
• İshal
• Uyuma güçlüğü
• Mide veya bağırsak tahrişi
• Bacak krampları
• Karnın şişmesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi